REKLAMA

REKLAMA

Kolejne wielkie wydarzenie w Hali Gliwice. Sensation White już jesienią

Rozrywka

Agencja odpowiedzialna za koncert ASOT Armina van Buurena, opublikowała właśnie informację o kolejnej wielkiej imprezie, która w Hali Gliwice rozegra się jesienią. Będzie to bardzo popularna Sensation White. Szykujcie zatem białe ubrania! Koncert odbędzie się 13 października. Line-up poznamy wkrótce, wiadomo jednak, że zagrają legendy muzyki elektronicznej.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Pierwsza impreza pod hasłem Sensation White odbyła się w 2000 w Amsterdamie i zgromadziła ok. 20 tys. uczestników. Od 2005 roku impreza odbywa się również poza granicami Holandii. Jako pierwsze do grona państw goszczących cykl dołączyły Niemcy i Belgia w 2005. Od 2006 impreza odbywa się w Polsce.

Tegoroczna edycja nosi tytuł Sensation RISE, co oznacza uwolnienie się od zmartwień, wyjście poza granice codziennego życia, wzniesienie się ponad siebie, aż do euforii. Program imprezy niesie przesłanie wolności i odrodzenia.

- Zjednoczy nas białe światło i zsynchronizujemy nasze serca z rytmem muzyki. Ożywieni przez światowej klasy wykonawców, fontanny wodne i efekty specjalne, wyruszymy w tę przygodę z podnoszącą na duchu nadzieją – zapowiadają organizatorzy.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 23 kwietnia o godzinie 20:00 na stronie  www.sensation.com.

To wielopokoleniowy event, który gościł w 34 krajach, a jego historia sięga aż 20 lat! Sensation to przede wszystkim show ogromnego rozmachu, którego nie doświadczycie na żadnym innym evencie! Za Sensation stoi wielkie doświadczenie, ale także pasja i serce, które powodują, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki elektronicznej. Dla osób nieco starszych, które pamiętają nasze poprzednie edycje w Polsce jest to wielki powrót do korzeni, a dla młodszych ogromna szansa, aby marzenie przeżycia Sensation stało się faktem! 

Kolor biały od zawsze towarzyszył Sensation i to jest kolejna z magicznych cech tego wydarzenia. Macie białe ubrania? Kolekcjonujcie je.
Wszyscy fani z Europy i świata, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu mogą to zrobić już tej jesieni! 13 października 2018 roku będzie możliwość przeżycia tego niezwykłego eventu w najnowszej, jednej z największych w Europie - Arenie w Gliwicach! 
 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA