REKLAMA

REKLAMA

Poćwicz z Beatą Sadowską

Rozrywka

W sobotę, 14 kwietnia w CH FORUM nadarzy sią okazja do wspólnych ćwiczeń ze znaną dziennikarką i prezenterką, a także ambasadorką zdrowego trybu życia, Beatą Sadowską. Między godz. 13.00 a 18.00 czekają nas energetyczne pokazy zumby, trening z odważnikami kettlebell, a także ćwiczenia z urzą-dzeniami takimi jak airbike czy roller, które pozwolą spalić zbędne kalorie. Trenerzy pokażą też, jak ćwiczyć z taśmami powerband oraz kompletem hantli.

REKLAMA

Sportowa sobota w CH FORUM jest częścią corocznej akcji, w ramach której dziesięcioro finalistów poprzedzającego ją konkursu dokonuje życiowej metamorfozy.

- Dla Beaty Sadowskiej przyjazd do CH FORUM będzie też okazją do spotkania się z uczestnikami wspomnianego konkursu „Z FORUM możesz więcej” – wyjaśnia rzecznik CH FORUM, Marek Thorz. ­- W jego ramach dziesięcioro finalistów przez miesiąc usiłuje dokonać totalnej zmiany swojego życia, w tym: wizerunku i stylu, sposobu odżywiania się oraz podejścia do aktywności sportowej.

Partnerem wydarzenia jest My Fitness Place, klub sportowy, którego rychłe otwarcie zapowiadają menedżerowie FORUM.

Oprócz ćwiczeń pod okiem instruktorów na najnowszych urządzeniach treningowych, każdy będzie mógł bezpłatnie przeanalizować skład ciała, aby przekonać się, czy to już odpowiedni moment do rozpoczęcia regularnych ćwiczeń w klubie. Alternatywne formy treningu z wykorzystaniem stymulacji mięśni zaprezentuje tego dnia Galeria Treningu EMS. To propozycja dla nieco bardziej zagonionych osób, ale też dobre wsparcie tradycyjnych form treningu.

Beata Sadowska już jako dziecko trenowała lekkoatletykę na stołecznej Legii. Ukończyła 15 maratonów (m.in. w Nowym Jorku, Tokio, Londynie i Amsterdamie) oraz kilka triathlonów. Chętnie wspiera inicjatywy promujące sport. W każdą podróż zabiera buty do biegania. Z tej pasji powstała książka
„I jak tu nie biegać!”, która szybko stała się bestsellerem.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA