REKLAMA

Uwaga! Od dziś objazdy na Siemińskiego (Wieczorka). Rozpoczęła się budowa woonerfu

Miasto

Rozpoczęła się budowa woonerfu na ul. Siemińskiego (do niedawna Wieczorka). W związku z tym wprowadzona zostanie w tym miejscu tymczasowa organizacja ruchu. Zmieni się również trasa A4.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Objazd od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do ul. Górnych Wałów poprowadzone są ulicami Sobieskiego, Kościuszki i Zygmunta Starego.

Objazd od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do ul. Dolnych Wałów prowadzą ulicami Jasnogórską i Młyńską.

Objazd od ul. Korfantego do skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego wiodą ulicami Korfantego, Kościuszki i Sobieskiego.

Zmieniła się również trasa A4. Autobusy jadące w kierunku Teatru, po obsłudze przystanku „Gliwice Plac Piastów”, jadą ulicami: Zwycięstwa, Wyszyńskiego (obsługa przystanku „Gliwice Plac Piłsudskiego”), Powstańców Warszawy, Jasnogórską i Daszyńskiego (obsługa tymczasowego stanowiska przystanku „Gliwice Jasnogórska” przy ul. Daszyńskiego 4). Na rozkładową trasę autobusy A4 włączają się na przystanku „Gliwice Kościuszki”.

Autobusy A4 jadące w kierunku placu Piastów, po obsłudze przystanku „Gliwice Jasnogórska”, jadą ulicami: Daszyńskiego, Jasnogórską, Powstańców Warszawy, Wyszyńskiego (obsługa przystanku „Gliwice Plac Piłsudskiego”), Dworcową, Dolnych Wałów i Zwycięstwa – aż do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Gliwice Zwycięstwa”.

Z obsługi wyłączone są stanowiska przystanków „Gliwice Zwycięstwa”, „Gliwice Muzeum” i „Gliwice Park Mickiewicza” w kierunku Teatru oraz stanowisko przystanku „Gliwice Park Mickiewicza” w kierunku placu Piastów.

Kolejne zmiany związane z przebudową ul. Siemińskiego dotyczą miejsc parkingowych. Na jednokierunkowym odcinku ulicy Dolnych Wałów (począwszy od skrzyżowania z ulicą Matejki) wszystkie miejsca parkingowe znajdujące się po lewej stronie ulicy są niedostępne.

 

 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Eustachego, Faustyny, Renaty

REKLAMA