REKLAMA

Wybielanie zębów w FreshMed Katowice

Miasto

Białe i zdrowe zęby są zapewne dla większości z nas marzeniem, którego zrealizowanie w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie trudne. Powszechnie wiadomo, że wiele osób boryka się z problemami wpływającym negatywnie na atrakcyjność ich uśmiechu jakimi są przebarwienia na zębach, które często stają się również przyczyną zaniżonej samooceny, powstawania kompleksów oraz obniżenia nastroju.

REKLAMA

Udowodniono naukowo, że osoby, których przebarwienia na zębach są bardzo widoczne, zdecydowanie rzadziej się uśmiechają i są bardziej wstydliwe aniżeli ludzie, których problem ten nie dotyczy lub u których występuje w znacznie mniejszym stopniu

W tym miejscu nasuwa się pytanie, skąd tak naprawdę biorą się nieestetyczne skazy na szkliwie naszych zębów? Przyczyn tak naprawdę jest wiele. Najpopularniejsze, to zdecydowanie: picie kawy, herbaty, czerwonego wina, nieodpowiednia higiena jamy ustnej, palenie tytoniu, zła dieta (zwłaszcza ta uboga w warzywa, owoce i nabiał). Nierzadko także wpływ mają różnego rodzaju choroby genetyczne, czy nawet przyjmowanie określonych leków. Niemniej jednak w wyniku znacznego rozwoju medycyny i technologii bez problemu możemy znaleźć oferty gabinetów stomatologicznych w zakresie przywracania bieli naszym zębom. Również na rynku można zakupić mnóstwo preparatów wybielających szkliwo, zaczynając od past wybielających po różnego rodzaju żele, paski a nawet, ostatnimi czasy bardzo popularny węgiel aktywny. Musimy jednak mieć na uwadze, że tego typu domowe sposoby mogą nieść za sobą nieprzyjemnie konsekwencje, jak chociażby odsłonięcie zębiny czyli spowodowanie nadwrażliwości zębów.

Ostatnimi czasy znacznie wzrosło zainteresowanie zabiegami wybielającymi szkliwo w profesjonalnie do tego przystosowanych gabinetach. Tak też na przykład wybielanie zębów w FreshMed w Katowicach gwarantuje nam pełnie zadowolenie i satysfakcje z przeprowadzonego zabiegu. Dzięki profesjonalnemu podejściu lekarza stomatologa sam zabieg zostanie poprzedzony konsultacją, która pomoże w wyeliminowaniu wszelkich przeciwwskazań przed jego wykonaniem, jak na przykład: ciążą, karmienie piersią, próchnica czy zapalenie dziąseł. Ponadto zostanie nam również udzielona informacja w zakresie dbania o higienę jamy ustnej po wykonaniu zabiegu, by efekt utrzymał się jak najdłużej.

Wybielić zęby w FreshMed w Katowicach możemy przy zastosowaniu metody z użyciem nowoczesnej lampy ZOOM! ADVANCED POWER lub za pomocą szyny, tak zwanego wybielania nakładkowego. Z pewnością podczas konsultacji lekarz zaproponuje nam najlepsze rozwiązanie aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty i wyjść z gabinetu w pełni zadowolonym. Co więcej, możliwe będzie również wyleczenie zębów na miejscu, w razie gdyby zaistniała taka konieczność przed wykonaniem zabiegu wybielania. Jeżeli chodzi o cenę, którą zobligowani będziemy musieli ponieść za piękny uśmiech, to jest ona naprawdę niewielka w porównaniu do efektu, który możemy osiągnąć. Wybielanie zębów przy użyciu wyżej wspomnianej lampy ZOOM! ADVANCED POWER wyniesie nas około 1000 złotych, z kolei przy zastosowaniu nakładek, jest to kwota rzędu 500 zł.

Zobacz: Wybielanie zębów FreshMed Katowice

Admin Admin

Udostępnij:


zęby, białe zęby, wybielanie, gabinety dentystyczne, zdrowe zęby, piękny uśmiech.

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Eustachego, Faustyny, Renaty

REKLAMA