REKLAMA

REKLAMA

Pierwszy album ERITH do wygrania w naszym konkursie!

Rozrywka

Mimo że występuje solowo, jej koncerty to prawdzie show! Muzyka, taniec i gra świateł sprawiają, że twórczością młodej gliwiczanki od samego początku jej kariery interesują się najważniejsze muzyczne redakcje. Z każdym tygodniem Erith zdobywa coraz więcej fanów w Polsce i za granicą, a jej talent doceniają również lokalne władze. Laureatka nagrody Prezydenta Gliwic i Marszałka Województwa Śląskiego właśnie opublikowała swój debiutancki album oraz promujący go klip, którego akcja częściowo dzieje się na gliwickim odcinku DTŚ.

REKLAMA

Album „Speed of Light” to zbiór najlepszych kompozycji, które Erith stworzyła w ciągu swojej zaledwie dwuletniej kariery. Na płycie znalazły się absolutne nowości oraz na nowo zmiksowane i zremasterowane kawałki, które mogliśmy wcześniej usłyszeć w wersji homerecordingowej na jej kanale na YT. Na krążku znajduje się 12 utworów, które w sumie dają nam ponad godzinę muzyki, ale tak naprawdę wystarczy już kilka minut, aby oderwać się od rzeczywistości i udać się w muzyczną podróż do kosmicznego świata 23-letniej artystki.

Bardzo ciekawa jest również towarzysząca płycie grafika stworzona przez krakowskiego artystę Piotra Gruszczyńskiego. Okładka doskonale współgra z muzyką Erith. W rękawie digipack’u znajduje się książeczka z tekstami utworów. Wszystkim stronom towarzyszą świetnie dopracowane grafiki, które sprawiają, że osoby, które zdecydują się, aby sięgnąć po fizyczną wersję płyty na pewno nie będą zawiedzione.  

Droga do sukcesu tej artystki może stanowić inspirację dla wielu osób, które planują zaistnieć w branży muzycznej bez kontraktów z wytwórniami i bez udziału w programach typu talent show. Erith przyznaje, że od początku na stałe współpracuje jedynie ze swoim menedżerem Pawłem Szypułą, dzieki czemu może w pełni skupić się na tworzeniu muzyki. W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć ją m.in. na takich imprezach, jak Spring Break, Soundrive Festival i Festiwal Malta. Na początku swojej kariery zagrała też sporo supportów m.in. przed takimi artystami, jak Julią Marcell i The Dumplings. W sumie ma na koncie ponad sto koncertów Polsce i za granicą, dzięki czemu pozyskała wielu nowych fanów. Miało to wielkie znaczenie w kontekście przeprowadzonej przez nią kilka miesięcy temu akcji crowdfoundingowej, której celem było zebranie funduszy na niezależne wydawnictwo. 

Cały album na Spotify: https://open.spotify.com/album/608zbVBXY7ppMw7bRjljrp?si=-3c3E9ikS5irZbVPMoL-iA

Singiel „This Is What We Are”: 

Na początku roku Erith zagrała nietypowy koncert w gliwickiej Spirali, który odbył się w formule 360’. Od wczoraj na Youtube dostępne jest nagranie, na którym wschodząca gwiazda doskonale bawi się z otaczającymi jej fanami. 

DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY NOWY ALBUM ERITH DO WYGRANIA. ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W LOSOWANIU, NALEŻY:

DO 5 MARCA NA ADRES KONKURSY@TUBAGLIWIC.PL PRZESŁAĆ ODPOWIEDŹ NA PYTANIE: BUDYNEK JAKIEJ GLIWICKIEJ ATRAKCJI WIDAĆ NA TELEDYSKU GLIWICKIEJ ARTYSTKI?

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA