REKLAMA

Spłonęły samochody na Kokoszki. To najprawdopodobniej podpalenie (zdjęcia)

Na Sygnale

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie i powstrzymuje się chwilowo od udzielenia informacji. Brak jeszcze opinii biegłych, ale wszystko wiele wskazuje na to, że doszło do celowego podpalenia. Mieszkaniec ul. Kokoszki, od którego otrzymaliśmy zdjęcia, zwraca uwagę na fakt, że dwa z podpalonych samochodów należały do tej samej korporacji taksówkowej. Jedna z taksówek miała dodatkowo przebitą oponę.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Do pożaru aut doszło prawdopodobnie w nocy. Na zdjęciach widać przebitą oponę Taxi Lider. Spalone (nadpalone) są 2 auta tej korporacji.

- Bez wątpienia spalone miało być auto Lidera, to duże po środku, a dwa sąsiednie (prywatne) nadpaliły się przy okazji – uważa Czytelnik, który nadesłał nam zdjęcia.

Czytelnik przypuszcza, że drugie auto Lidera musiało zostać podpalone osobno.

- W tym miejscu parkuje bardzo dużo taksówek Lidera, wiec nie wiem, czy przeszkadzało to komuś z okolicznych mieszkańców, czy konkurencji… - pisze Czytelnik, który woli pozostać anonimowy.

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

zbych
tak się o to w Polsce nazywa zdrowa Konkurencja.
lanchaster
Johnny Doe nie grzeszysz inteligencją a głupi jesteś jak but.....
Greg
Nie porównuj swoich kierowców z grupą profesjonalistów bo to grupa bez kultury i kompletnie nie przygotowana do wykonywania tego zawodu a te auta to są rozgrywki wewnątrz korporacyjne lidera

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA