REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Alternatywa dla pożyczek bankowych

Kącik Prasowy

Incredit to szybka pożyczka, która nie wymaga żadnych dokumentów czy też zabezpieczeń, a co najważniejsze dostępna jest dla wszystkich w wieku od 20 do 70 lat. Kwota, jaką można pożyczyć sięga nawet 10 000 zł. 

Galeria zdjęć


REKLAMA

*reklama*

Pożyczkobiorca jest zobowiązany do spłaty pożyczki w ciągu 24 miesięcy. Osoby, które chcą ubiegać się o kredyt muszą na stałe mieszkać i pracować w Polsce oraz uzyskiwać stałe dochody. Ważne jest również aby nie posiadali opóźnień w obecnych pożyczkach oraz pożyczkach już spłaconych. Spłatę dokonuje się przelewem środków finansowych na jeden z wyznaczonych rachunków bankowych. Aby otrzymać pożyczkę należy wejść na główną stronę www.incredit.pl oraz wybrać kwotę i okres spłaty, wypełnić formularz rejestracyjny oraz postępować według wskazówek. Kolejne wnioski o pożyczki są możliwe poprzez zalogowanie się na swoje konto oaz wypełnienie wniosku.

Pożyczka udzielana jest poprzez przelew środków na nasze konto, dlatego do jej otrzymania jest potrzebny rachunek bankowy oraz podłączenie do Internetu. W tym samym czasie jest możliwe posiadanie tylko i wyłącznie jednej aktywnej pożyczki w INCREDIT, natomiast jest możliwość wzięci pożyczki, jeżeli mamy już zaciągnięty kredyt w innym banku – ważne jest to, aby był on spłacany na czas. Pożyczkę można wziąć na dłuższy czas, ale istnieje możliwość wcześniejszego jej spłacenia. Udzielanie pożyczki przez Incredit jest dokonywanie indywidualnie poprzez ocenę każdego wniosku. Jest to szybki i łatwy sposób otrzymania dodatkowych środków na bieżące cele, który może okazać się alternatywnym rozwiązaniem dla pożyczek bankowych – tutaj unikniemy zbędnych kolejek czy też podpisywania sterty dokumentów.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


increditpożyczki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Niedziela
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Erwiny, Henryka, Mariusza

REKLAMA