REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Filmbox i filmklub za darmo do końca roku!

Kącik Prasowy

Vectra, jeden z największych w Polsce operatorów telewizji kablowej, przedstawił swoją nową ofertę obowiązującą w najbliższych miesiącach. Operator nowych klientów kusi zwłaszcza dwoma profitami – bezpłatnymi kanałami filmbox i filmklub do końca roku oraz atrakcyjną ceną za pakiet łączący telewizję i usługi internetowe.

Galeria zdjęć


REKLAMA

*reklama*

Vectra udostępniania wszystkie usługi, które mogą być oferowane drogą szerokopasmowej transmisji danych cyfrowych. W ofercie operatora znajdują się obecnie:

Już od 29,90 zł – dostęp do programów telewizyjnych i radiowych w tym autorskich programów niezależnych telewizji lokalnych:

  • tradycyjny analogowy
  • telewizja cyfrowa z całym bogactwem nowych funkcjonalności oraz:
  • programy w wysokiej rozdzielczości (HD)
  • usługa cyfrowej nagrywarki (PVR) - także materiałów w wersji HD
  • multiroom

 

Dostęp do szerokopasmowego internetu:

  • tradycyjny internet stacjonarny dostarczany drogą kablową
  • internet mobilny poprzez modem USB

Telefonia stacjonarna bazująca na technologii cyfrowej

VOD - darmowy oraz płatny dostęp do programów i filmów

Nowością w ofercie Vectry są usługi telefonii komórkowej dla całej rodziny, które operator uruchomił zaledwie 2 miesiące temu. Składają się na nie trzy proste plany taryfowe oraz korzystne usługi dodatkowe. Podobnie jak w przypadku internetu mobilnego, Vectra świadczy telefonię komórkową przy współpracy z firmą P4, operatorem marki Play. Nowa telefonia komórkowa Vectry to trzy proste plany taryfowe, przygotowane z myślą o wszystkich członkach rodziny oraz atrakcyjne usługi dodatkowe:  

  • Plan Bez Limitu, obejmujący nielimitowane połączenia na krajowe komórki i 15 GB· superszybkiego internetu mobilnego w technologii LTE - 29,90- zł miesięcznie;
  • Plan Słuchawka skierowany do osób lubiących dużo rozmawiać (150 minut na krajowe komórki i stacjonarne, 15 SMS-ów i 150 MB internetu) - 15,- zł miesięcznie  
  • Plan Internet dla tych, którzy wolą surfować (15 minut na komórki i stacjonarne w Polsce, 150· SMS-ów i 1 GB internetu) - 15,- zł miesięcznie

 

Rodzinne zalety oferty Vectry to między innymi druga, trzecia i czwarta karta SIM z abonamentem 1 zł dla abonentów Planu Bez Limitu. Dokupując za 1 zł kartę SIM dla członka rodziny, kupujący może sam ustalić odpowiadający mu limit miesięcznych wydatków na karcie, co jest szczególnie istotne w przypadku kart przeznaczonych np. dla dziecka. Ponadto abonenci telefonu stacjonarnego Vectry, 2 którzy dokupią nielimitowany plan mobilny, otrzymują bezpłatnie dodatkowy pakiet nielimitowanych połączeń z komórki na stacjonarne. Oferta Vectry przewiduje także możliwość korzystania z dodatkowych pakietów zawierających m.in. nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne lub nielimitowane SMSy, a także dodatkowe pakiety Internetu Mobilnego. Dzięki temu każdy abonent może w sposób elastyczny dopasować ofertę do potrzeb swoich i swojej rodziny.

 

 

Admin Admin

Udostępnij:


telewizja vectrapakiety vectrytani operator komórkowy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

11
Sobota
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Benedykta, Kariny, Olgi

REKLAMA