Ruszyła V edycja Skupu Kultury!

Kultura

Książki wysypują Ci się z półek? Gry się zgrały, a komiksy znudziły? Kiedy znowu sięgasz po film ze swojej kolekcji, Twoja dziewczyna ziewa? Z płyt CD planujesz zrobić niebanalny stroik? STOP! Niczego nie wyrzucaj! Podaruj to nam! My zorganizujemy charytatywny kiermasz kulturalny na gliwickim Rynku już w niedzielę 24 czerwca! - zachęca Stowarzyszenie Cała Naprzód, które po raz 5. już organizuje akcję pod nazwą Skup Kultury.

REKLAMA

Do 15 czerwca, w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych zbierane są książki, komiksy, płyty winylowe, płyty CD, filmy na DVD, gry planszowe, gry na PC, kasety magnetofonowe oraz rękodzieło. Zbiórka przeprowadzana jest głównie w Gliwicach, ale do akcji przyłączyła się również Miejska Biblioteka Publiczna w Pyskowicach.

Rozrastającą się sieć punktów zbiórki śledzić można na mapa.calanaprzod.org.

Wszystkie przekazane rzeczy będzie można nabyć za dowolne datki w trakcie Wielkiego Finału Skupu Kultury, który odbędzie się 24 czerwca na gliwickim Rynku. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na pomoc niepełnosprawnym podopiecznym Stowarzyszenia Cała Naprzód.
- Jeśli chcecie zorganizować zbiórkę w swoim miejscu pracy, zaprzyjaźnionej kawiarni, lokalu czy w szkole, skontaktujcie się z nami, dostarczymy plakat Skupu Kultury, umieścimy Was na mapce i zajmiemy się transportem zgromadzonych fantów – zachęcają organizatorzy.
To bardzo proste! I bardzo pomocne!:


Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Maj 2018
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA