REKLAMA

Mamo, Tato, chodź, bo warto - I ŚLĄSKA KONFERENCJA DLA RODZICÓW

Nauka

I Śląska Konferencja dla Rodziców o budowaniu bliskiej relacji z dzieckiem odbędzie się 14 kwietnia w siedzibie Związku Nauczycielstwa Polskiego w Gliwicach przy ul. Bankowej 10. Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby zarówno rodzin z dziećmi, jak i opiekunów i instytucji z nimi współpracujących. Rola domu rodzinnego jest kluczowa w procesie rozwoju dziecka, a miejsce rodziców niezastąpione podczas zdrowego wychowywania.

REKLAMA

- Pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom rodzin, które szukają nowych rozwiązań i pomysłów. Tematyka poruszana w trakcie spotkania obejmuje każdy okres rozwojowy dziecka – od niemowlęctwa, przez okres wieku przedszkolnego i szkolnego aż po czas dojrzewania. Wierzymy, że każdy znajdzie w programie coś dla siebie - zapewniają organizatorzy.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję do pogłębienia wiedzy z zakresu różnych aspektów życia dziecka. Bliskość i dobre relacje to dostrajanie się do świata potrzeb, towarzyszenie w drodze budowania obrazu siebie oraz otaczającego świata.

Prelegenci będą próbowali znaleźć odpowiedź na pytanie, jak być wystarczająco dobrym rodzicem.

- Będziemy rozmawiać o pielęgnowaniu bliskości w okresie niemowlęctwa i wspieraniu tym prawidłowego rozwoju psychicznego i fizycznego. Uczestnicy poznają sposoby budowania wiary dziecka we własne możliwości. Pokażemy skuteczne sposoby uczenia się, wykorzystujące potencjał mózgu. Podpowiemy rodzicom co pomaga w nawiązywaniu bliskości i rozwiązywaniu konfliktów z nastolatkami - wyliczają organizatorzy. 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

ZałącznikiAdmin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Wtorek
Sierpień 2018
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Franciszka, Kazimiery, Ruty

REKLAMA