Seniorzy: ŁTS Łabędy - Orzeł Mokre 0:4 (0:0)

Sport

W sobotę wielkanocną ŁTS Łabędy podjął na własnym boisku drużynę Orzeł Mokre. Początkowo pogoda nawet dopisywała, ale w trakcie meczu rozpadał się ulewny deszcz.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana i nawet bramka stracona w 13 minucie nie zmieniła woli walki łabędzian, którzy od czasu do czasu stwarzali sytuacje, ale brakowało szczęścia.

Druga połowa rozpoczęła się również w miarę wyrównanie. Obie drużyny próbowały przeprowadzić atak na bramkę przeciwnika, jednak żadna z nich nie robiła tego skutecznie.
W 79 minucie straciliśmy drugą bramkę i to otworzyło worek z golami. 6 minut później było już 3:0 dla Orła. Ostatnią (czwartą) bramkę straciliśmy w 90 minucie.