AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Seniorzy: Orzeł Mokre - ŁTS Łabędy 3:1

Sport

W niedzielne popołudnie łabędzianie pojechali do Mikołowa-Mokre na spotkanie z miejscowym Orłem. Niestety ŁTS pojechał na spotkanie bez pięciu podstawowych zawodników. Podczas całego spotkania dominowali gospodarze, jednakże łabędzianie mieli kilka sytuacji na zdobycie bramki.

Pierwszą sytuację miał Damian Pająk w 10 minucie po akcji prawą stroną boiska, niestety się nie udało. Niestety w 14 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Swoją szansę w 25 minucie próbował wykorzystać Dawid Majerowski, niestety tutaj również się nie udało. Pierwsza połowa meczu skończyła się wynikiem 0:1 dla Orła. Druga połowa rozpoczeła się natarciem gospodarzy i w 50 minucie gospodarze prowadzili juz 2:0. W 66 minucie łabędzianie po rzucie karnym stracili trzecią bramkę. ŁTS próbował jeszcze atakować, w 70 minucie Rafał Adamczyk trafił w poprzeczę, a chwilę później Mariusz Kwaśniok był sam na sam z bramkarzem, który poza polem karnym sfaulował naszego zawodnika. Sędzia powinien podyktować czerwoną kartkę, jednakże dał żółtą. Rzut wolny nie został wykorzystany. W 92 minucie po faulu na Rafale Adamczyku sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał kapitan Sławek Kantor zdobywając honorową bramkę, jednocześnie ustalając wynik spotkania na 3:1. Ponownie Tomek Kasprzik zasłużył na miano "Man of the match" ratując drużynę przed utratą większej ilości bramek.